Cauko,na tomto blogu prave probihaji upravy. Nenech se rusit .


AKTUALIZACE
25.5.2015
Doplnovani fotek do fotogalerie Celeste Buckingham.
Pridane pisnicky s texty.Pokračování Padesáti odstínů šedi se možná pozdrží. Přijde i o hlavní hvězdu?

27. března 2015 v 8:51 | zdroj : kinobox.cz |  Novinky 50 odstinu sedi
Kolem pokračování aktuálního hitu Padesát odstínů šedi začíná být poměrně dusno. Přestože podobné série obvykle jedou v tempu "co rok, to další díl", podle posledních zpráv to vypadá, že v případě sexu v Herně si na dvojku počkáme až na Valentýna 2017. Důvod? Autorka knižní předlohy E.L. James.Natáčení Padesáti odstínů šedi podle všeho nebylo zdaleka tak růžové a režisérka Sam Taylor-Johnson nejednou v "kreativní oblasti" narazila na nesouhlas autorky knihy E.L. James. Jednička se nějak natočila, rozhodně má v kinech úspěch, je nicméně o něco menší, než studio doufalo (hned druhý víkend zažil film po celém světě masivní propad v návštěvnosti).
Nyní se začíná řešit dvojka a s Taylor-Johnson se podle všeho nepočítá. Kdo zůstává je přirozeně James, jež se nyní pře se studiem o to, jak velkou kontrolu nad filmem mít bude. Konkrétně by tentokrát chtěla sama napsat scénář a posílit sexuální scény, které dle ní byly v jedničce příliš mírné.

Nelze nesouhlasit s tím, že podobná látka by si zasloužila peprnější zpracování. James ale opravdu není dobrý autor (její kniha proslula mezi kritiky mimo jiné množstvím gramatických a stylistických chyb), takže se není čemu divit, že studio není z představy jejího scénáře dvakrát nadšené. O větší míru erotiky producenti pravděpodobně také stát nebudou, neboť by snímek v kinech dostal tvrdší rating a tím by teoreticky snížil základnu případných divaček (mimo Státy je Padesát odstínů šedi v mnohých zemích přístupných již od 15 let).

Určitý problém se rýsoval i díky zvěstem, že si údajně Jamie Dornan nezopakuje roli boháče Christiana Graye (na druhou stranu je otázkou, jestli by to fanynky skutečně trápilo - řada divaček není z jeho obsazení nadšená). Dornanův mluvčí každopádně oficiálně popřel, že by herec sérii opouštěl.
Hlavní otázkou tak zůstává, kdy Padesát odstínů temnoty (což je název druhého dílu knižní série a film ho nepochybně bude následovat) uvidíme a kdo pokračování natočí. Pokud máte tipy, teď je čas volat do Hollywoodu.

A jak to vidite vy ? Jste s hernim obsazenim spokojeni ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama