Cauko,na tomto blogu prave probihaji upravy. Nenech se rusit .


AKTUALIZACE
25.5.2015
Doplnovani fotek do fotogalerie Celeste Buckingham.
Pridane pisnicky s texty.Pokračování 50 odstínů šedi čeká změna režiséra. Počkat… ono bude opravdu i pokračování!?

28. března 2015 v 15:03 | zdroj : extra.cz |  Novinky 50 odstinu sedi
Světovou kinematografii čekají v příštích letech pravděpodobně ještě dvě velké rány. Skutečně se totiž schyluje k natáčení zbývajících dílů série Padesát odstínů šedi. Nejspíše se tak ale stane s jiným jménem na režisérské židličce.


Tržby po prvním týdnu promítání Padesáti odstínů šedi dosahují enormních výšin, a tak je od Universalu vcelku logickým krokem, že už velice navážno uvažuje také o realizaci dalších dvou dílů knižní série. Co na tom, že kritici a v podstatě i celý zbytek inteligentního světa snímek absolutně shodili ze stolu? Volání dalšího závratného zisku je samozřejmě přednější a na celé čáře vítězí i nad zdravým rozumem a úctou k poctivému filmařskému řemeslu.
Podruhé se tak každopádně už nemá stát s režisérkou prvního dílu, Sam Taylor-Johnson (47). Důvodem jsou údajně nepřekonatelné rozpory mezi ní a autorkou knižní předlohy E. L. James. Je to poté především druhá žena, která režisérku nesnese a obviňuje ji z mizerného výsledku. Spokojená není ani s vyobrazením sexuálních scén, jež měly být podle ní ještě otevřenější.
Taylor-Johnson se oproti tomu brání, že snímku chtěla dodat i hlubší příběh, a nikoliv jenom natočit přehlídku sado-maso scén (což je pochopitelné i vzhledem ke snahám studia snímek lépe zpřístupnit).
"Sam se na pokračování Padesáti odstínů už nebude podílet. Chce od projektu odstoupit a Universal ví, že je to správné rozhodnutí. Její vztah s Erikou se stal naprosto toxickým - navzájem sebou opovrhovaly a problémy filmu házela každá na tu druhou," nechal se slyšet novinář Dan Wootton, zdroj z blízkého okolí obou žen.
Vše je zatím ve stadiu oficiálně nepotvrzených zpráv, a tudíž ani doposud nepadla jména, která by mohla britskou filmařku nahradit. Možná bychom ale radili E. L. James - jež by měla být ráda, že dílo kvalitou srovnatelné s blogískem patnáctileté puberťačky jí byl vůbec někdo ochoten zadaptovat - aby trochu zklidnila hormon, jinak ji čekají rozbroje i s ostatními režiséry.
A potom, znáte to: Kde nic není, ani Sam Taylor-Johnson nebere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama