Cauko,na tomto blogu prave probihaji upravy. Nenech se rusit .


AKTUALIZACE
25.5.2015
Doplnovani fotek do fotogalerie Celeste Buckingham.
Pridane pisnicky s texty.Muneca Brava (Argentina 1998)

7. března 2015 v 0:53 | Niki
Natalia Oreiro/Facundo Arana


Trailer
Příběh začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka.GALERIE


+Po více jak 10 letech od uvedení seriálu zemřela již čtveřice protagonistů.
Arturo Maly (Federicco Di Carlo) zemřel 2 roky po natáčení, tedy v roce 2001 na srdeční infarkt. Norberto Díaz (Damian) na konci roku 2010,Osvaldo Guidi v roce 2011 a Lydia Lamaison v únoru 2012 ve věku 97 let.
+Natalia Oreiro a Valeria Lorca, představitelka Marty, jsou dobre kamaradky.
+ Puvodne se natocilo 22 dilu telenovely "Casablanca" o chude servirce, ktera hleda sve stesti. Tvurcum bylo ale jasne, že nebude mit sanci zaujmout divaky, a tak dalsi nataceni zrusily. Natalia Oreiro dala rychle dohromady novy namet a poslala ho Enriquemu Torresovi, ktery napsal scenar.Obsazeni zustalo, prisel jeden nový herec Facundo Arana, a vznikl Divoky Andel. Dily"Casablancy" se nikdy nedostali do vysilani.
+Divoky andel se natacel 12 až 14 hodun denne, Natalia spolupracovala na humorne strance scenare a často ho prepisovala podle momentalnich napadu.
+Hlavní představitelka Natalia Oreiro nosí v celém seriálu ponožky a to proto, že má na noze u kotníku tetování, jenže v seriálu hraje prostou dívku vychovanou v klášteře, tak by to nebylo vhodné, tak se to vyřešilo tím, že nosí ponožky hodně často.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama